Att andas är livet! Hur andas du? Dina andetag är livsviktiga och ändå så glömmer vi bort att andas ibland. Känner du igen dig? Under tiden du läser detta vill jag att du några djupa andetag hela vägen ner i magen. Detta kommer att ge dig ett lugn som göra så att du mår mycket bättre.
Att meditera är svaret på nästan allt. När du mediterar får du kontakt med din själ och där i stillheten vet du vad du ska göra. Där i stillheten faller din problem bort. Du kommer att upptäcka många positiva effekter inom alla området i ditt liv om du börjar meditera. Det är någon av det bästa du kan göra för din inre harmoni. Din andning är ditt liv. Så vänta inte. Börja meditera idag. Du är värdefull!
Mina inspelade meditationer har en bakgrundsmusik med änglafrekvenser. Den är framtagen tillsammans med Mark Weston och är skapad med syfte att hela dig.
Du får meditationen som en mp3 fil på din mejl, som du sedan enkelt kan ladda ner och spara i din mobil, din dator m.m.
I stillheten finner du dina svar.
Copyright © 2020 Innehar F-skatt och Ansvarsförsäkring